Proces projektowania elewacji budynków komercyjnych

Co jest potrzebne do wykonania projektu?

Na początek prosimy o zdjęcia istniejącego budynku lub projektu w formie elektronicznej. aby określić zakres prac, stopień skomplikowania projektu i cenę. Po uzgodnieniu i podpisaniu zlecenia prosimy o zdjęcia z terenu, plan zagospodarowania, istniejący projekt lub inwentaryzację budynku. Jeśli to konieczne nasza firma wykona inwentaryzację na miejscu. 

Co otrzymacie?

Usługa polega na wykonaniu wizualizacji 3D, rysunków elewacji w wersji PDF możliwy jest też materiał w formie wideo. 

W pakiecie otrzymujecie Państwo wizualizacje przedstawiające jedną wersję w kilku ujęciach. Zapewniamy także możliwość dokonania poprawek przez projektanta. Jeżeli pierwsza wersja nie spełni Państwa oczekiwań, w tej cenie wykonamy drugą wersję. Dodatkowo przekazujemy informację o zastosowanych materiałach, oraz wskazówki gdzie można je zakupić. 

Czas realizacji

Tworzenie pierwszego etapu projektu trwa, w zależności od wielkości budynku i jego skomplikowania od 2 do 4 tygodni – szczegóły ustalamy indywidualnie. Po zaakceptowaniu pierwszego etapu projektu w ciągu maksymalnie 2 tygodni wykonamy finałowe wizualizacje i projekt techniczny. W przypadku projektów elewacji pobierana jest bezzwrotna zaliczka – zwykle w wysokości 50% wartości zlecenia. 

Nasze projekty elewacji to jedne z najbardziej udanych projektów.

Jako architekci elewacji, posiadamy wieloletnie doświadczenie i kontakty w branży – współpracujemy z firmami wykonawczymi zajmującymi się wyłącznie montażem i wykończeniem elewacji. 

Najczęściej są to projekty, które poprzez zastosowanie nowoczesnych okładzin i rozwiązań technicznych, nadają budynkom „nową twarz”. Nasze projekty, pozwalające na bardziej kreatywne zastosowanie wybranych technologii mogą być poszerzeniem oferty firm wykonawczych. Do projektów możemy dołączyć ofertę kosztorysową firmy wykonawczej.